WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Neler Yapıyoruz?
Her sektöre uygun mobil uyumlu hazır web sitesi ve Hazır E Ticaret web sitesi tasarımlarını özenle yapıyoruz. Kurduğumuz web sitelerinin, domain, hosting ihtiyaçlarını da karşılıyoruz ve SEO düzenlemelerini yapıyoruz.

Hikayemizin Başlangıcı:
1997 yılında html ile başlayan web sitesi tasarım çalışmalarımız, hala aynı heyecanla devam etmektedir.
Ülkemizin yazılım alanında Dünya’da saygın bir yer alması en büyük arzumuzdur.

Hedeflerimiz:
İleriki zamanlarda e ticaretin satışlardaki payı daha da artacak ve buna yönelik daha güvenli e ticaret yazılımlarına ihtiyaç olacaktır.Biz daha güvenli web siteleri tasarlamaya devam edeceğiz.

Önceliklerimiz:
Hedef sadece para olabilir mi? Elbette hayır.
Başarma, kalite ve müşteri memnuniyeti temel önceliğimiz. Salt gayesi para olan kurumlar, mevcut müşterilerini ileride kaybederler ve yok olurlar.

Vizyonumuz:
Herkes kaliteli hizmet ve ürün ister. Çünkü biz de yaşamımızda buna önem veriyoruz. Bize güvenen müşterilerimizin desteğiyle kusursuz hizmet anlayışımızla mutlu yarınlarda olmak istiyoruz.

Soru Sormaktan Çekinmeyin:
Bir web siteniz olmasını istiyorsanız, aklınıza gelen soruları bize sormaktan çekinmeyin. En iyi teknik altyapılı ve güvenli web sitesi sahibi olmanızda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Your Web Soft