WhatsApp
Yükleniyor...

Seo Hizmetleri

Web siteniz, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web siteniz, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Seo Hizmetleri

Seo Hizmetleri

Seo Hizmetleri, farklı kategorileri içeren bir hizmetimizdir. Seo, Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) kelimelerinin ilk harflerinden oluşan ve klişeleşmiş bir kelimedir. Web sitelerinin Google, yandex, yahoo, bing gibi arama motorlarında indekslenmesi ve üst sıralarda çıkması için yapılması gereken çalışmaları ifade eder.

Bir web sitesinin seo uygunluğu için 90’dan fazla kriter vardır. Bu kriterler zamanla değişmektedir. Yani seo çalışmaları süreklilik gerektiren bir etkinliktir. Web sitesinin üst sıralarda çıkması için arama motorlarının kriterlerine göre seo çalışması yapılması gerekir.

Günümüzde insanlar, arama motorlarında arama yaptıkları kelimelerle ilgili sıralanan web sitelerinden ilk sayfalarda çıkan web sitelerine ilgi göstermektedirler ve bu siteleri ziyaret ederek ihtiyaçlarını bu web sitelerinden karşılamaktadırlar.

Ürünleriniz veya içerikleriniz çok kaliteli olabilir ama seo çalışmalarına önem vermezseniz, hedef kitleniz olan kullanıcılar web sitenize erişemezler. Bu sebeple, seo hizmetlerimiz ile web sitenizin arama motorları kriterlerine göre optimize edilmesi gerekir.

Seo çalışmalarını site içi seo ve site dışı seo olarak iki ayrı bölümde anlamak daha kolay olur. Site içi seo çalışmaları, anahtar kelime analizi, web sitesinin yazılım kalitesinin uygunluğu, site yüklenme hızı, site görsellerinin optimizasyonu, anahtar kelimelerin doğru seçilmesi vb. uygulamaları kapsar.

Site dışı seo çalışmaları ise, web sitesinin arama motorlarına kaydedilmesi, otoriter web sitelerinde tanıtılması, sosyal medya sitelerinden backlink alınması ve diğer site dışında yapılması gereken seo yöntemlerini kapsar.

Seo Hizmetlerimiz ile sitenizin Google, Yandex ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkarak, hedef kitlenizin web sitesine giriş ve etkileşim saysını artırıyoruz.