WhatsApp
Yükleniyor...

Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Ucuz Web Sitesi Fiyatları
02 Kasım 2023, 12:08 0 Yorum 744 Okuma

Bu makalemizde internet sitelerinin fiyatlarıyla ilgili okuyucularımızı bilgilendirmeye çalışacağız. Günümüzde insanlar, önemli bir ürün veya hizmet satın alacakları zaman öncelikle fiyat araştırması yaparlar, bunu şirketler de yapar. Bu bilinçli tüketici olmanın bir gereğidir.

Bilinçli tüketiciler en ucuzu olsun diye değil, en uygunu olsun diye fiyat araştırması yaparlar. Çünkü "ucuz etin yahnisi yenmez" veya "ucuzsa vardır bir illeti, pahalıysa vardır bir hikmeti" sözlerinin doğru olduğu bir gerçektir.

Ucuz Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Ucuz hazır site araştırması yaparken öncelikle, kendinize kriterler belirlemelisiniz. Bir sitenin olmazsa olmazları vardır. Ucuz site fiyatlarına bakarken bunlardan biri yoksa, isterseniz bedavaya site yaptırın, bir işe yaramaz.

Hazır Sitede olması gereken özellikler nelerdir?

1- Site için, alan adı yetkili domain firmalarından alınmalı,

2- Site için, Hosting veya web alanı, sitenizin ihtiyacını karşılamalı ve sınırsız trafik özelliğine sahip olmalı, SSL sertifikası vermeli, ücretsiz mail hesabı özelliği olmalı, sunucularının cpu, ram özellikleri yeterli olmalı,

3- Siteniz, ileriki zamanlarda yeni gelişen yazılım teknolojilerine uyum sağlayabilmeli, bu sebeple size wordpress altyapılı site sahibi olmanızı tavsiye ederiz,

4- Ucuz hazır site yazılımı seo ve mobil uyumlu olmalı,

5- Sektörünüzdeki diğer rakip firmaların sitelerine bakıp, müşterilerinize daha iyi internet deneyimi sağlamak için websitenizin özelliklerine karar vermelisiniz, örneğin rakip firmalar ürün satış mağazalarında, indirim kuponları veriyorsa sizin sitenizde de bu özellik olmalı,

6- Sitenin temel seo ayarları yapılmalı, yani arama motorlarına kayıtları yapılıp, anahtar kelimelere göre seo çalışması yapılmalı, bu olmazsa sitenizin varlığından hedef kitleniz haberdar olamaz.

Yukarıda saydığımız nitelikler, bir sitenin olmazsa olmaz özellikleridir. Bu özelliklere sahip, Ucuz site fiyatlarını veren, en ucuz fiyata yapan kişi veya web ajansından bu hizmeti alabilirsiniz. Saydığımız özelliklerden birisi sitenizde yoksa, değil ucuz site, bedavaya da bu hizmeti alsanız, o site bir işe yaramaz.

Elbeteki Ucuz web sitesi fiyatları, sitenin konusuna ve sektörüne göre değişir, örneğin bir kişisel blog sitesi 700 Tl ye yapılabilir, ama bir e ticaret sitesi 1000 tl ye yapılabilir.

Kişisel veya işletmenizin sitesini yaptırırken, websitelerinin olmazsa olmaz özellikleriyle en uygun fiyatı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yaptığımız sitelere, 1 yıl ücretsiz hosting verdiğimizi de unutmayın.

Profesyonel Hazır Web Sitesi İçin Yourwebsoft

Ayrıca her zaman Ucuz Web Sitesi Fiyatları araştırmanızda, kaliteyi ve profesyonelliği arayın ama hiçbir zaman kalite en ucuz olmaz. Siz de, internet sitesi sahibi olmayı düşünüyorsanız; ucuz hazır site, e ticaret sitesi, web tasarım fiyatları, profesyonel site, kurumsal web tasarım için iletişim sayfamızdan bize başvurabilirsiniz. Uygun fiyatlı web paketlerimize buradan bakabilirsiniz.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum