WhatsApp
Yükleniyor...

Kuaför Web Sitesi Kurmak

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Kuaför Web Sitesi Kurmak
01 Ağustos 2023, 12:13 0 Yorum 150 Okuma

Kuaför web sitesi kurma fikri, Kuaför, berber veya Güzellik salonu işletmeniz için doğru bir adım olacaktır. Özellikle büyükşehirlerde, insanlar kendi semtindeki kuaför işletmelerinin nerede olduğu bilmiyor. Ayrıca yeni bir kuaför işletmesi iseniz, işletmenizi ve adresinizin reklamını yapmanız zaruri bir durumdur.

İnsanlar kolay kolay alıştıkları berberlerini veya kuaförlerini değitirmezler ama insanların şehir veya semt değiştirmeleri durumlarında yeni berberlerini bulmaları gerekir. Artık insanlar aradıkları her şeyi öncelikle Google ve Yandex vb. arama motorlarında aramaktadırlar. Kuaför web sitesi yeni müşterilerinizin olmasını sağlayacaktır ayrıca işletmenizin imajını olumlu yönde etkileyecektir.

Kuaför web sitesi Nasıl Olmalıdır?

Kuaför web sitesinde, müşterileriniz, randevu alabilmeli, işletmenizin iç mekanını resimlerinden görebilmeli, işletmenizin konumu, iletişim bilgilerini görebilmeli, verdiğiniz hizmetleri ve ayrıca fiyatlarınızı görebilmelidir. Kuför web sitesi mobil, seo uyumlu ve temiz kod yapısına sahip olmalıdır. İletişim formu, whatsapp gibi iletişim özelliklerine sahip olmalıdır.

İşletmenizin Google da görünüp yeni müşterilerinizin web sitesine girerek iletişim bilgilerine ve işletme detaylarınıza ulaşmalarını sağlayacaktır. Böylece müşteri sayınız artacak ve kazancınız da bu durumla doğru orantılı olarak artacaktır. Kuaför web sitesi işletmenizin bilinirliliğini artıracak ve işletme imajını olumlu yönde etkileyecektir.

İşletme sahipleri genelde "benim Facebook hesabım var" veya "İnstagram'da işletmemin tanıtımını yapıyorum" gibi düşüncelere sahipler ama insanlar aradıkları hizmeti Google gibi arama motorlarında aramaktadırlar, sosyal medya hesap ve sayfaları mevcut müşterilerinizin (hesabınızı beğendilerse veya takip ediyorlarsa) sizi takip etmelerini sağlarlar.

Sizde Kuaför, berber veya güzellik salonu sahibi iseniz ve kuaför web sitesi açmayı düşünüyorsanız, tereddütsüz bize başvurabilirsiniz. İşletmeniz için en iyi Kuaför web sitesini tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizdeki Kuaför web paketleri dışında, başka kuaför sitesi demoları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Seo hizmetlerimiz ile de siteniz için seo çalışması yaptırmanız olumlu sonuç verecektir. Ayrıca ücretsiz hosting kampanyamızdan yararlanmalısınız.

Kuaför web sitesi Hizmetimizin Özellikleri:

Web sitenize Script veya tema kurulumu yapılacaktır,
Siteniz 3 gün içinde tamamlanacaktır,
Web sitenizde Whatsapp modülü olacaktır,
Temel seo çalışması yapılacaktır,
Web siteniz Google, Yandex ve Bing arama motorlarına kayıt yapılacaktır,
Kuaför sitesinde Blog Bölümü olacaktır,
Hizmetler bölümü olacaktır,
Randevu Al özelliği olacaktır,
Sizin isteğinize bağlı özellikler (Fiyat Listesi vb.) olacaktır,
Robots.txt ve sitemap dosyalarınız hostinge yüklenecektir,
İsteğe bağlı olarak seo çalışması yapılır,
Anahtar teslim web sitelerimizdeki ücretsiz hosting imkanından yararlanırsınız.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum