WhatsApp
Yükleniyor...

E Ticaret Sitesi Açmak

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog E Ticaret Sitesi Açmak
02 Kasım 2023, 11:35 0 Yorum 228 Okuma

E Ticaret Sitesi açarak internetten ürün satışı yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Günümüzde Ticaretin yöntemleri sürekli olarak değişmektedir. E Ticaret ileride ticaretin şekline yön verecektir. Bu bağlamda ürün satışı için e ticaret platformu açarak, online ticaret yapmak da çok mantıklıdır.

Ürünlerinizi siteniz üzerinden satmak pek çok açıdan avantajlı olmaktdır. E ticaret sitesi ile her türlü somut ürünü ve dijital ürünü satabilirsiniz. E Ticarette mağaza kirası, çalışanlar gibi masraflar olmamaktadır, bu yüzden karınızı maksimize etme imkanı elde etmiş oluyorsunuz.

E Ticaret Sitesi Sitesi Özellikleri Nelerdir?

Sitede olması gereken özellikler vardır. Bunlar; sınırsız ürün girişi, ürüne hızlı bakış, ürün karşılaştırma özelliği, ödeme yöntemleri olarak sıralanabilir. Sitenizin hızlı yüklenmesi ve hızlı çalışması için hosting özellikleri de önemlidir.

Web tasarımında e ticaret sitesi için, wordpress altyapılı sorunsuz temaları tavsiye ediyoruz. Çünkü E Ticarette güvenlik çok önemlidir ve wordpress in sürekli olarak güncellenme alması sitenizi sürekli olarak güvenli tutmaktadır. Wordpress günümüzde en çok kullanılan ve pek çok alanda internet sitesi yapmamızı sağlayan bir içerik yönetim sistemidir. Wordpress'in en önemli avantajlarından biri kolay düzenlenebilmesi ve seo açısından sağladığı kolaylıklardır.  

Wordpress altyapı ile müşterilerinizin ödemelerini güvenli bir biçimde, kapıda ödeme, sanal pos ile banka kartları ile ödeme, havale/Eft ile ödeme gibi çeşitli ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz. 

Profesyonel E Ticaret Sitesi İçin Yourwebsoft

Her işi, profesyonel olarak ancak o alandaki, profesyonel kişiler yapabilir. Profesyonel bir siteye sahip olmak istiyorsanız, bize başvurabilirsiniz. Yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile istediğiniz her konuda web tasarımı yapmaktayız. Siz de, bir site açmayı düşünüyorsanız; hazır site, fiyatları, web tasarımı, web tasarım fiyatları, hazır internet sitesi, kurumsal web tasarım için iletişim sayfamızdan bize başvurabilirsiniz. Size veya işletmenize, yeni trendlere göre, kusursuz sitenizi tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. E Ticaret sitesi paketlerimize buradan erişebilirsiniz.

E Ticaret Paketi Hizmetimizin Özellikleri:

Wordpress altyapılı, mobil ve seo uyumlu tema,
Whatsapp modülü olacaktır,
Web sitenize temel seo çalışması yapılacaktır,
Google, Yandex ve Bing kayıtları yapılacaktır,
Blog Bölümü olacaktır,
Sınırsız ürün yükleyebilirsiniz,
Ürün karşılaştırma bölümü olacaktır,
Sizin isteğinize bağlı özellikler olacaktır,
Robots.txt ve sitemap dosyalarınız hostinginize yüklenecektir,
İsteğe bağlı seo çalışması yapılır,
Ücretsiz hosting imkanından yararlanırsınız.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum