WhatsApp
Yükleniyor...

Doktor Web Sitesi Kurmak

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Doktor Web Sitesi Kurmak
02 Kasım 2023, 11:19 0 Yorum 147 Okuma

Doktor web sitesi doktorlarımızın, diş hekimlerimizin insanlarımızın sağlık sorunlarında hastalarına daha hızlı ulaşmalarını sağlayacaktır. Yaşadığımız zamanda, insanlar her türlü sorunlarında Google dan arama yapmaktadırlar. Doktor web sitesi sahibi olmanız, Google'dan aramalarda web sitenizin görünmesine ve hastalarınızın veya sağlık sorunu olan insanların size ulaşmalarını sağlayacak ve doktorluk mesleğini kusursuz olarak yerine getirmiş olacaksınız.

Ülkemizde diş hekimleri serbest olarak klinik açabilmektedirler, diğer doktorlarda ise akademik ünvanı olan doktorlarımız klinik açabilmektedirler. Özel hastane ve kliniklerin web sitelerinin olması zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Doktorlarımızın ve diş hekimlerimizin web sitelerinin olması kusursuz sağlık hizmetleri vermelerine yardımcı olacaktır.

Doktor Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Doktor web sitesinde, doktorlarımız hizmet verdikleri sağlık sorunlarını açıklayabilir, hastalıklara karşı alınması gereken önlemler hakkında insanlara bilgi verebilirler. Örneğin bir diş kliniği web sitesinde, tedavi ettikleri diş hastalıklarını açıklayabilirler ve buna göre insanlar kliniklerinden randevu alabilirler. Günümüz internet çağı ve insanların en önemli ihtiyaçlarından biri olan sağlık hizmetlerinde de doktorlarımızın bu internet çağına göre hizmet vermeleri zorunluluk haline gelmiştir. Doktor web sitesinde iletişim bilgilerinizi, tedavilerdeki başarılarınız hakkında hasta adaylarınıza bilgi vermeniz yeni hastalarınızın oluşmasında önemli bir etken olacaktır.

Siz de doktor veya diş hekimi iseniz ve bir doktor web sitesi açmayı düşünüyorsanız bize başvurabilirsiniz. Sizin için en iyi doktor web sitesini tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Seo hizmetlerimiz ile de seo çalışması yaptırmanız geri dönüşlerde olumlu sonuç verecektir. Ayrıca ücretsiz hosting kampanyamızdan yararlanmalısınız. Doktor / Hastane / Klinik web sitesi örneklerimize buradan bakabilrsiniz.

Doktor - Klinik Sitesi Hizmetimizin Özellikleri:

Doktor web sitesine Script veya tema kurulumu yapılacaktır,
Doktor web siteniz 3 gün içinde tamamlanacaktır,
Web sitenizde Whatsapp modülü olacaktır,
Temel seo çalışması yapılacaktır,
Google, Yandex ve Bing arama motorlarına kayıt yapılacaktır,
Doktor web sitesinde Blog Bölümü olacaktır,
Doktor web sitesinde Uzmanlık alanları bölümü olacaktır,
Sizin isteğinize bağlı diğer özellikler olacaktır,
Robots.txt ve sitemap dosyalarınız hostinge yüklenecektir,
İsteğe bağlı seo çalışması yapılır.
Ücretsiz hosting imkanından yararlanırsınız

Okuyucu Yorumları

0 Yorum